Tel.: +421915722918   E-mail: ucto.kristekova@gmail.com

O nás

Volám sa Henrieta Kristeková a spracovaniu účtovníctva a miezd sa venujem od roku 1996 ako SZČO na základe osvedčenia o živnostenskom oprávnení. Roky praxe a rozširujúce sa portfólio klientov bolo prirodzeným vyústením do transformácie na účtovnú kanceláriu poskytujúcu komplexné služby v oblasti účtovníctva, miezd a daní. Našu prácu robíme radi a našou snahou je poskytovať komplexnú podporu našim klientom tak, aby sa mohli plne venovať svojej podnikateľskej činnosti a nestrácať čas starosťami o svoje účtovníctvo.

Našim cieľom je venovať každému klientovi osobitnú pozornosť a čas, profesionalitu a spoľahlivosť, flexibilitu a diskrétnosť.

„Keď chceš chceš mať šťastný život, urob  niečo pre seba.

Ak chceš mať naplnený život, urob niečo pre druhých.“

Simon Sinek

Čo získate?

Odbornosť

Zárukou vysokej kvality poskytovaných služieb je prax vo vedení účtovníctva rôznych typov spoločností (aj so zahraničnou majetkovou účasťou) a prehľad v neustále sa meniacich daňových, sociálnych, zdravotných, mzdových zákonoch.

Profesionalita a spoľahlivosť

Vaše účtovníctvo spracujeme včas, kvalitne a správne, v súlade s platnými zákonmi.

Individuálny prístup

Prispôsobíme sa špecifickým požiadavkám klienta, v rámci poskytovania účtovných služieb ponúkame aj pridanú hodnotu v podobe konzultácií a poradenstva v oblasti účtovníctva, daní miezd a personalistiky.

Flexibilita

Účtovanie vo viacerých účtovných systémoch (ALFA plus, OMEGA, FIBU, Humanet, možnosť pracovať aj v iných systémoch podľa požiadavky klienta)

Diskrétnosť

Zachovávame mlčanlivosť o skutočnostiach, ktoré sme sa dozvedeli v súvisiacich s vykonávaním našich prác u klienta

Spracovanie účtovníctva bez starostí

V dohodnutom mesačnom termíne nám dodáte účtovné doklady, spracujeme ich, v prípade dohody ostávajú uložené u nás.